"WAKACJE Z HINDUSAMI"

by Igor Spolski & The Dudes

/
 • Streaming + Download

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

  Przy załadowaniu całej płyty jest dostępny także dziennik z podrózy wraz z fotografiami z pierwszej wyprawy do Nepalu w 2010 roku. W czasie tego 3 miesiecznego wyjazdu zostały zarejestrowane niektóre ślady do tej płyty.
  Kolejnym bonusem jest utwór z pierwszej nieoficjalnie wydanej płyty Igor Spolski & The Dudes pt. "Namaste Ronaldo"

    23 PLN  or more

   

 • Full Digital Discography

  Get all 4 Igor Spolski releases available on Bandcamp and save 35%.

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality downloads of MUZYKA SPOLSKI, "WAKACJE Z HINDUSAMI", ZAKRĘTE LEWIRY, and LEWE RACJE. , and , .

    59.80 PLN or more (35% OFF)

   

1.
2.
3.
04:01
4.
03:43
5.
6.
04:33
7.
03:07
8.
03:42
9.
04:43
10.

about

Nazywam się Igor Spolski. Jestem podróżnikiem i songwriterem. Nie osobno, tylko dwa w jednym. Wyjeżdżam w najróżniejsze zakątki świata obładowany małymi instrumentami, spotykam ludzi, rozmawiam z nimi , zaprzyjaźniam się, szukam inspiracji i ją znajduję. Robię fotografie, które zmieniam w pocztówki; zbieram materiały video, które zamieniam w videoklipy. Kolekcjonuje sample, opowieści i historie napotkanych ludzi, z których potem robię muzykę. Z takich właśnie zbiorów i inspiracji powstała moja pierwsza płyta "LEWE RACJE", którą nagrałem wraz z nepalskimi muzykami w dalekim Kathmandu. Najnowsza płyta „Wakacje z Hindusami”jest sumą czterech lat doświadczeń z wypraw do Azji. To piękne akustyczne piosenki, oparte na nietypowych brzmieniach często nawiązujących do obszarów kulturowych, w których zostałe napisane. To piosenki, które zabiorą Cię w podróż bez biletu. Nad całością produkcji czuwał realizator Andrzej Izdebski znany z kreowania brzmień kilku płyt Kazika Staszewskiego jak i wielu innych polskich artystów.

credits

released February 20, 2015

tags

license

all rights reserved

about

Igor Spolski Warsaw, Poland

Formacja Igor Spolski & The Dudes powstała w marcu 2013 roku. W ramach tego projektu możecie Państwo usłyszeć muzykę nagrywaną "w drodze" podczas trzech dużych wypraw do Azji (Nepal, Indie, Andamany), a także realizacje muzyki teatralnej ("Zaklęte Rewiry" w reż Adama Sajnuka w Teatrze Warsawy). Wkrótce zamieścimy także nagrania dla dzieci współtworzone wraz z Teatrem Małego Widza. ... more

contact / help

Contact Igor Spolski

Streaming and
Download help